Boka hotell

Media

Vi jobbar ständigt för att ge en bra service till journalister och bloggare som vill veta mer om vår verksamhet. Välkommen att kontakta oss:

Mediekontakt koncernen

Tf Kommunikationsdirektör

Peter Bodor
+46 70-6487065
peter.bodor@scandichotels.com

Mediekontakt Danmark

Daniel Kirchhoff
Kommunikationschef Danmark
+45 2247 2860
daniel.kirchhoff@scandichotels.com

Mediekontakt Europa

Michel Schutzbach
Landschef Europa
michel.schutzbach@scandichotels.com

Mediekontakt Finland


Christian Borg

Commercial Director
+358 400 965 171
christian.borg@scandichotels.com

 

Mediekontakt Norge

Tine Birkeland
Marknads- och kommunikationsansvarig
+47 922 11 936
tine.birkeland@scandichotels.com

Mediekontakt Sverige

Heidi Wold
Kommunikationsdirektör Sverige
+46 706 305 817
heidi.wold@scandichotels.com

Mediekontakt koncernen

Tf Kommunikationsdirektör

Peter Bodor
+46 70-6487065
peter.bodor@scandichotels.com

Vi jobbar ständigt för att ge en bra service till journalister och bloggare som vill veta mer om vår verksamhet. Välkommen att kontakta oss:

Mediekontakt koncernen

Tf Kommunikationsdirektör

Peter Bodor
+46 70-6487065
peter.bodor@scandichotels.com

Mediekontakt Danmark

Daniel Kirchhoff
Kommunikationschef Danmark
+45 2247 2860
daniel.kirchhoff@scandichotels.com

Mediekontakt Europa

Michel Schutzbach
Landschef Europa
michel.schutzbach@scandichotels.com

Mediekontakt Finland


Christian Borg

Commercial Director
+358 400 965 171
christian.borg@scandichotels.com

 

Mediekontakt Norge

Tine Birkeland
Marknads- och kommunikationsansvarig
+47 922 11 936
tine.birkeland@scandichotels.com

Mediekontakt Sverige

Heidi Wold
Kommunikationsdirektör Sverige
+46 706 305 817
heidi.wold@scandichotels.com

Mediekontakt koncernen

Tf Kommunikationsdirektör

Peter Bodor
+46 70-6487065
peter.bodor@scandichotels.com